atsiliepimai skundai tjdizainas - Dizaino paslaugos, logotipų, banerių, vizitinių kortelių kūrimas
21139
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21139,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

TAI TIK KELETAS KLIENTŲ SĖKMĖS ISTORIJŲ

IŠ MŪSŲ KASDIENYBĖS

Andrius Pauliukevičius, rašytojas, Europos

kultūrizmo čempionas, treneris

TJDIZAINAS.LT kūrė mano asmeninį puslapį, logotipą bei visą firminį stilių, kurio pagalba reklamuoju savo – trenerio ir lektoriaus paslaugas. Ir man tereikėjo užsiminti ko noriu, o tikslius sprendimus kaip gražiai tai atrodys ir kaip paprastai veiks, sugalvojo jie patys. Ir tai yra didžiulis palengvėjimas, kad neprivalai sukti galvos apie dalykus, kurių neišmanai ir kad yra profesionalai, kurie sugalvoja ir padaro viską nuo A iki Z. Dabar jie kurs mano žmonos asmeninį puslapį, nes geriau, nei daro jie, nesu matęs.

Linas Bogušis, direktorius
UAB “Conlista”

Pasinaudojęs šios įmonės patarimais bei jų kuriamomis paslaugomis, uždirbau papildomai 50 k eu. statybos sektoriuje. Jeigu tikrai šioje įmonėje dirbs ir toliau tie patys vadovai, tai įmonė bus auganti ir klestinti bendrovė. Sąžiningumas, bei kiekvienam klientui skiriamas neapsakomai didelis dėmesys, (nesvarbu kokio tai dydžio būtų užsakymas), pavers šią bendrove tapti REKLAMOS IR DIZAINO LYDERE.

Artur Swan, verslininkas, „Motyvuoti atletai“

bendruomenės įkūrėjas

Naujai mano įdėjai prireikė profesionalų pagalbos, po ilgų svarstymų ką geriau būtų pasirinkti šiai užduočiai atlikti pasirinkau TJdizaino studiją, kurios rezultatai mane pribloškė. Jie mano užduotį atliko labai greitai, šitokios darbų kokybės ir tokio greito darbų atlikimo aš nesitikėjau. Visi mano draugai, kolegos su kuriais kūrėme šį projektą neturėjo nei vienos pastabos ką reikėtų koreguoti. Dėkoju už malonų bendravimą bei profesionalumą. Labai Jums ačiū už video bei visus grafikos dizaino darbus. Rekomenduoju šią studiją visiems!

Eglė Zakaraitė, rašytoja,

Knygos autorė “Kaip tapti dama”

Dėkoju Jums, už sukurtą mano knygos “Kaip tapti dama” viršelio dizainą. Ši knyga tapo bestselleris, kiekviena skaitytoja pagiria nuostabų knygos viršelį, kurį Jūs kūrėte. Esu labai patenkinta, Jūsų komandos paslaugų kokybe. Sėkmės Jums kūryboje. Pagarbiai, rašytoja, projektų vadovė, Eglė Zakaraitė.

Arvydas Tamulis, direktorius

UAB “Išmanioji prekyba”

Ši įmonė yra tikra lyderė reklamos kūrimo srityje. Gavau daugiau nei buvo galima tikėtis! Buvo užsakytos prekinio ženklo kūrimo paslaugos, kurios atsipirko su kaupu! Rekomenduoju tiems kas ieško kokybės ir profesionalumo.

Mantas Paliokas, direktorius

UAB “Mapa Holding”

Rubai123.lt – Dėkoja Agnei ir Tomui, už bendradarbiavimą, įsiklausymą, patarimus ir maksimaliai įgyvendintas įdėjas. Rekomenduojame!

Arturas

Artūras Kozubovskis, direktorius

UAB “Ambervest”

Norėčiau padėkoti TJdizainui už greitą užsakymo įvykdymą bei atskiras Ačiū už visų idėjų įgyvendinimą! Viskas atsipirko dešimt kartų… Sėkmės versle!

profile (1)

Ernestas Oželis, direktorius

UAB “Inovatyvus partneris”

Jau ne kartą užsakėme tiek svetainės dizaino, tiek logotipo kūrimo paslaugas ir visada gauname tai, ko tikimės. Visada pateikiamos kelios įgyvendinimo idėjos, kurios padeda apsispręsti, o reikiamos padaryti korekcijos daromos greitai ir noriai. Džiaugiuosi, kad radome šį dizaino paslaugų partnerį!

+370 629 03942. Biuro darbo laikas: I-V 09:00 – 19:00 val.

Info@tjdizainas.lt El. paštu galite mums rašyti visą parą.

Mūsų biuro adresas: Lietuva, Vilnius, Kalvarijų g. 125 4D

TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI Į JUOS ATSAKYSIME