Klientų aptarnavimas: 

(Biuro darbo laikas: I – V 9-17, VI 10-14.):

+370 629 03942, Info@tjdizainas.lt

Biuro adresas: 

Lietuva, Vilnius, Kalvarijų g. 125 4D – 201

NEMOKAMI, stiprūs patarimai, kaip sukurti tokį kalėdinį sveikinimą, kuris pradžiugintų Jūsų klientus, verslo partnerius bei padidintų pardavimus!

Perspėjimas! Peržiūrėkite vos 3 min. video. Šiame video yra pateikiami nemokami ir konkretūs žingsniai, kaip reikia sukurti kalėdinį sveikinimą, kuris Jums atsipirktų dešimtis kartų!

arrow
[TS-VCSC-Youtube content_youtube=”https://www.youtube.com/watch?v=C6hxe0cajKM”]
arrow-2

▷ Jie netikėjo ir buvo skeptiškai nusiteikę. Jie manė jog tai eilinė nesąmonė kol neišbandė mūsų agentūros paslaugų.

 

▷ Įsitikinkite patys jog mūsų paslaugos iš tiesų nešą pelną, paklausykite ką kalba mūsų paslaugas išbandę žmonės!

 

Dirbame tiek su itin didelėmis, tiek su mažomis įmonėmis, tačiau mus teigiamai vertina visi. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl bendrausime su jumis paprastai ir aiškiai.

[mpc_grid_anything easy_notice=”” cols=”2″ gap=”0″]

ANDRIUS PAULIUKEVIČIUS, RAŠYTOJAS, EUROPOS KULTŪRIZMO ČEMPIONAS, TRENERIS 

TJDIZAINAS.LT kūrė mano asmeninį puslapį, logotipą bei visą firminį stilių, kurio pagalba reklamuoju savo – trenerio ir lektoriaus paslaugas…

[/mpc_grid_anything]
[mpc_grid_anything easy_notice=”” cols=”2″ gap=”0″]

ARTUR SWAN, VERSLININKAS, „MOTYVUOTI ATLETAI“ ĮKŪRĖJAS 

Naujai mano įdėjai prireikė profesionalų pagalbos, po ilgų svarstymų ką geriau būtų pasirinkti šiai užduočiai atlikti pasirinkau TJdizaino studiją, kurios rezultatai mane pribloškė…

[/mpc_grid_anything]
[mpc_grid_anything easy_notice=”” cols=”2″ gap=”0″]

ANDRIUS UŽKALNIS, RAŠYTOJAS

Norėjau padėkoti TJdizainui už logotipo ir internetinio puslapio sukūrimą. Logotipas ir internetinis puslapis yra bet kurio verslo veidas mano verslo veidas irgi lygiai taip pat.

[/mpc_grid_anything]
[mpc_grid_anything easy_notice=”” cols=”2″ gap=”0″]

LINAS BOGUŠIS, DIREKTORIUS
UAB “CONLISTA” 

Jeigu tikrai šioje įmonėje dirbs ir toliau tie patys vadovai, tai įmonė bus auganti ir klestinti bendrovė. Sąžiningumas, bei kiekvienam klientui skiriamas neapsakomai didelis dėmesys, pavers šią bendrove tapti REKLAMOS IR DIZAINO LYDERE.

[/mpc_grid_anything]

▷ Ir tai dar ne viskas:

 

ERNESTAS OŽELIS, DIREKTORIUS 
UAB “INOVATYVUS PARTNERIS”

Jau ne kartą užsakėme tiek svetainės dizaino, tiek logotipo kūrimo paslaugas ir visada gauname tai, ko tikimės. Visada pateikiamos kelios įgyvendinimo idėjos, kurios padeda apsispręsti, o reikiamos padaryti korekcijos daromos greitai ir noriai. Džiaugiuosi, kad radome šį dizaino paslaugų partnerį!

JURGITA BUIVYDIENĖ 

UAB OSLO NAMAI NEKILNOJAMO TURTO PARDAVIMŲ VADOVĖ

Įmonė “Oslo namai” vykdėme nekilnojamo turto projektą. Reaguodami į dažnai besikeičiančią situaciją tiek projekte, tiek rinkoje, prie jos derindavome ir reklamą. To pasekoje reklamą nuolat tekdavo atnaujinti. Kadangi buvome labai maži, visus darbus darėme patys. Ieškodavome idėjų – o tada tų, kas jas gali kokybiškai ir greitai įgyvendinti.
Didžioji dalis agentūrų, deja, negalėdavo pasiūlyti greito reagavimo. Kol mūsų idėja pasiekdavo jų dizainerius, praeidavo ir savaitė. Neslėpsiu – liūdna būdavo ir gavus jų sąskaitas. Todėl pradėjome ieškoti jaunų, kūrybiškų bei azartiškų žmonių. Taip susipažinome su TJdizaino komanda. Buvome maloniai nustebinti tokio kokybiško bendravimo, kai nėra žodžių: NEPADARYSIM, NESPĖSIM ar NEGALIM.
Mūsų bendradarbiavimas vis plėtėsi, nes supratome, kad šiai komandai galime patikėti ne tik maketavimo paslaugas, bet ir kūrybos, fotografavimo, filmavimo užduotis. Visada likdavome patenkinti ir kokybe ir bendradarbiavimu. Juk dažnas žinome situaciją, kai 10 kartą prašoma korekcija būna sutinkama priešiškai. Čia su tuo neteko susidurti, o susidirbus, koreguoti reklamų beveik ir nereikėdavo. Nėra nieko maloniau, kai ir užsakovas ir vykdytojas dirba kaip viena komanda.
Mūsų reklama tapo kokybiškesnė, o laiku klientą pasiekianti žinutė pelnydavo savo tikslą. Mes buvome matomi, džiaugėmės klientų srautais ir augančiais pardavimais.
TJDizaino komandą pasikvietėme ir į naujai vystomus projektus. Vertiname tokį bendradarbiavimą, padėjusį išspręsti mums greičio, kokybės ir nepagrįstai aukštų sąskaitų problemas!

JUSTĖ ALINAUSKAITĖ 

Labai gražūs darbai! Pas šiuos dizainerius kūrėme savo įmonės logotipą. Pateisino visus lūkesčius, atliko darbą profesionaliai. 100% rekomenduoju kitiems!

EGLĖ ZAKARAITĖ, RAŠYTOJA, 
KNYGOS AUTORĖ “KAIP TAPTI DAMA”

Dėkoju Jums, už sukurtą mano knygos “Kaip tapti dama” viršelio dizainą. Ši knyga tapo bestselleris, kiekviena skaitytoja pagiria nuostabų knygos viršelį, kurį Jūs kūrėte. Esu labai patenkinta, Jūsų komandos paslaugų kokybe. Sėkmės Jums kūryboje. Pagarbiai, rašytoja, projektų vadovė, Eglė Zakaraitė.


ARVYDAS TAMULIS, DIREKTORIUS 
UAB “IŠMANIOJI PREKYBA”

Ši įmonė yra tikra lyderė reklamos kūrimo srityje. Gavau daugiau nei buvo galima tikėtis! Buvo užsakytos prekinio ženklo kūrimo paslaugos, kurios atsipirko su kaupu! Rekomenduoju tiems kas ieško kokybės ir profesionalumo.

MANTAS PALIOKAS, DIREKTORIUS 
UAB “MAPA HOLDING”

Rubai123.lt – Dėkoja Agnei ir Tomui, už bendradarbiavimą, įsiklausymą, patarimus ir maksimaliai įgyvendintas įdėjas. Rekomenduojame!

ARTŪRAS KOZUBOVSKIS, DIREKTORIUS 
UAB “AMBERVEST”

Norėčiau padėkoti TJdizainui už greitą užsakymo įvykdymą bei atskiras Ačiū už visų idėjų įgyvendinimą! Viskas atsipirko dešimt kartų… Sėkmės versle!

EDVARDAS POCIUS 

Dirbau su krūva įvairių dizainerių iš versliukai.lt ir nei vienas nebuvo arti to darbo kaip, kad darbas su šiais dizaineriais. Dizaineriai yra vieni geriausių dizainerių su kuriais teko dirbti. Visi darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Visiems savo kolegoms rekomenduoju!

DAUMANTAS KIRKUTIS 
PROJEKTO VERSLIUKAI.LT ĮKŪRĖJAS

Visada drąsiai rekomenduoju ir artimiesiems ir draugams. Darbus atlieka anksčiau sutarto termino – retas atvejis 🙂 Įsigilina į užduotį ir ją išpildo be pastabų!

AISTĖ KUČINSKIENĖ 

Rekomenduoju šiuos puikius dizainerius! Likau labai patenkinta, vizitinė atrodo subtiliai, skoningai, dailiai. Atitiko visus mano lūkesčius! Taip pat buvau nustebinta, kad darbas buvo atliktas labai greitai. Būtinai kreipsiuosi ir ateityje tik į Jus, kai tik prireiks panašių paslaugų.

INGA DAMASAVIČIENĖ 

AMALYA.LT KOMERCIJOS DIREKTORĖ

Labai malonu buvo su Jumis dirbti. Kokybė, profesionalumas, malonus bendravimas, greitas darbų atlikimas – viską gavome!
Dėl klausimų…Mūsų gyvenimas (darbinė sritis turiu galvoje :)) iki parašant Jums buvo panašus į tešlos minkymą. Minkėm minkėm… vis pritrūkdavom kazkokio ingrediento. Mums reikėjo Jūsų!! 😉 O dabar jau kepsim sausainius!:)) Rezultatas mums labai patinka!

▷ 10 galingų priedų, kurie Jums priklausys tuoj pat, kai tik užsisakysite Kalėdinio atviruko dizaino sukūrimo paslaugą:

Gausite 100% pinigų grąžinimo garantiją! Jūs visiškai niekuo nerizikuojate! Jums užtikriname 100% saugią investiciją į šią paslaugą!

Jūs gausite originalų niekur kitur nematytą Kalėdinio atviruko dizainą.

Savo klientus ir verslo partnerius pradžiuginsite išskirtiniu ir kokybišku dėmesiu.

Dar labiau pagerinsite savo kompanijos įvaizdį klientų akyse.

Siųsdami kalėdinį sveikinimą savo klientams priminsite apie save didelė tikimybė jog jie apsipirks pas būtent pas Jus.

Jūsų Kalėdinį atviruką nupiešime per 3 darbo dienas. Viso Kalėdinio atviruko užsakymo metu Jums priklausys visos mūsų agentūros dėmesys.

▷ Ir tai dar ne viskas:

Jums suteiksime 100% Kalėdinio atviruko pasitenkinimo garantiją. Esant poreikiui Kalėdinio atviruko dizainą tobulinsime NEMOKAMAI tol kol tiks visu 100%

Jūs gausite profesionaliai paruoštus AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS failus.

Jūs gausite 100% išskirtinio Kalėdinio sveikinimo garantiją! Sukursime Jums tik išskirtinį sveikinimą, kuris padės išsiskirti iš konkurentų.

Tik šiame puslapyje ir šiuo metu kalėdinio sveikinimo dizaino sukūrimą galite įsigyti su 45% nuolaidą! Šis pasiūlymas turi labai ribotą laiką bei užsakymų kiekį! Jeigu Jums ši paslauga yra svarbi, rekomenduojame nedelsti ir ją užsakyti dabar pat! Praleidę šią progą kitos progos gali ir nebebūti!

▷ Geriausią ką turime savo versle tai mūsų klientai! Nesvarbu koks yra Jūsų verslo dydis, nes mylime ir branginame kiekvieną iš Jūsų vienodai!

 

▷ Štai keletas nuostabių klientų su, kuriais teko dirbti kartu:

Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto sėkmės. Darbas su šiais klientais yra skaidrus ir be galo malonus nes dirbti su protingais, išsilavinusiais bei maloniais žmonėmis visada yra be galo smagu. Ačiū, kad esate!

UAB OSLO NAMAI metinė apyvarta yra: 20 000 000 €

Taip, tai yra, Klaipėdos telekomunikacijų gigantė BALTICUM! Be galo esame laimingi turėdami Jus šalia ir galėdami dirbti prie visos Jūsų komunikacijos. Labai džiaugiamės jog Jūs turite savo komandoje tokius nuostabius ir malonius žmones. Ačiū rinkodaros ir marketingo specialistei Marijai!

UAB BALTICUM TV metinė apyvarta yra: 10 000 000 €

Iškilmingai pristatome, jog ir mūsų kompanija prisidėjo prie pirmojo Lietuviško palydovo paleidimo į kosmosą! Iš tiesu, palyginti su tuo kiek reikia pastangų įdėti kad palydovas pakiltų į kosmosą, prisidėjome labai mažai! Bet galo džiaugiamės turėdami ryšių su tokio aukšto lygio technologine įmone! Net ne abejojame jog ši kompanija aukštai kils! Ačiū Jums už nuostabų bendradarbiavimą!

Tai didžiausia ir stipriausia akių klinika Baltijos šalyse! Tačiau jie netik puikiai atlieka savo darbą,
bet ir yra be galo malonūs ir nuostabūs žmonės su kuriais be galo malonu dirbti! Mes esame be galo laimingi jog pasirinkote mus ir kad turime tokius nuostabius ir šaunius klientus!

UAB LIREMA metinė apyvarta yra: 3 000 000 €

Lambera tai mūsų šaunieji klientai, kurie prekiauja didmenine medienos prekyba po visą Europą! Kuo ši įmonė mus žavi? Tai aukštos kultūros ir pagarbos kitam žmogui puoselėtoja. Labai džiaugiamės bendru darbu su Jūsų kompanija, esame patenkinti ir visa širdimi dėkojame jog Jūs esame su mumis!

UAB LAMBERA metinė apyvarta yra: 1 000 000 €

▷ Tai viso labo tik keletas mūsų klientų, kuriais mes didžiuojamės..

 

▷ Jeigu Jūs turite klausimų, parašykite ar paskambinkite žemiau šiame puslapyje pateiktais kontaktais ir mes NEMOKAMAI Jus pakonsultuosime, net jeigu ir neužsakytumėte jokių paslaugų…

▷ Pateikiame Jums žemiau kelis pelningus mūsų sukurtus Kalėdinių sveikinimų pavyzdžius, kurie klientams yra atsipirkę 100 kartų.

 

▷ Sunkiai dirbame, tam kad sukurtumėte Jums pelningus Kalėdinius sveikinimus, todėl Jūs gausite mūsų aštuonerių metų darbo patirtį šioje srityje.

▷ Savo sunkiai uždirbtu darbu dalinamės ir su populiariausiais Lietuvos žiniasklaidos portalais! [15min.lt straipsnis]

▷ Viena iš mūsų pagrindinių dizainerių Agnė Jakumaitienė pasidalijo savo ilgamete patirtimi kaip reikia tapti geru grafikos dizaineriu su 15min.lt portalu!

 

▷ “Dekite aistra savo darbui. Neįmanoma tapti geru savo srities specialistu, jeigu darbas nesukelia susidomėjimo ir pasitenkinimo. Tuomet tokiai veiklai nesinori skirti nei vienos papildomos minutės. Kas kita, kai dega akys, o galvoje nuolat gimsta naujos idėjos. „Nuo pat mažų dienų mane žavėjo vienokia arba kitokia meno šaka, – sako A.Jakumaitienė.„

 

▷ Skaitykite daugiau: nuoroda į straipsnį

▷ DĖMESIO! Dėl padidėjusių darbo apimčių šis pasiūlymas turi ribotą užsakymų kiekį!

 

▷ Liko tik 6 užsakymas su akcijos kaina, kurį galime priimti!

▷ Paskubėkite užsakyti logotipo sukūrimą dabar pat!

 

Visas šis pasiūlymas baigsis už:


▷ Šias žinias gauti tam, kad galėčiau profesionaliai kurti gerą dizainą, paskyriau savo aštuonerius gyvenimo metus!

Per visus šiuos metus aš mokiausi marketingo, spalvų psichologijos, pardavimų meno, skaičiau knygas, dalyvavau tarptautiniuose seminaruose. Tačiau, tai buvo pati geriausia investicija, kadangi vėliau tai uždirbo dešimtis tūkstančių eurų!

Galėčiau labai laisvai už šią paslaugą imti ir po 200€… ir po 300€ nes puikiai žinau, jog ji ši paslauga garantuotai atsipirks! Tačiau, už šią paslaugą neprašysiu nei 150€, nei 100€ (nors tai ir būtų verta KIEKVIENO sumokėto euro!).

INVESTICIJA NESIEKIA NĖ PUSĖS TOS SUMOS… ir yra mažesnė už 100€! Teikiame 100% pasitenkinimo ir kokybės garantiją! Garantuojame, jog mūsų sukurti darbai jums tiks 100% arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Nemokėkite daugiau! Sutaupykite dabar pat 45%!

INVESTICIJA į šią profesionalią paslaugą:

 

Sena kaina: 150€.

Nauja kaina su -45% nuolaida VOS 79 €!

Sutaupote net: 71€.

▷ Paskubėkite užsakyti atviruko sukūrimą dabar pat!

Visas šis pasiūlymas baigsis už:


+370 629 03942. Biuro darbo laikas: I-V 09:00 – 19:00 val.

Info@tjdizainas.lt El. paštu galite mums rašyti visą parą.

Mūsų biuro adresas: Lietuva, Vilnius, Kalvarijų g. 125 4D

TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI Į JUOS ATSAKYSIME

[contact-form-7 id=”18287″ html_class=”default”]