PROFESIONALUS LOGOTIPŲ KŪRIMAS, KURIS UŽKARAVIAVO VISŲ ŠIRDIS!

Sukursime įsimenamą, patrauklų bei veržlų logotipą,

kuris sustiprins Jūsų verslo įvaizdį!

Teikiame pinigų grąžinimo garantiją vos tik Jums pareikalavus! Neribotas skaičius logotipo korekcijų!

Profesionalus logotipas sustiprins Jūsų įmonės įvaizdį. Daug lengviau pritrauksite naujų klientų bei daug greičiau išsiskirsite iš savo konkurentų.

Jums priklausys visi profesionalūs HQ kokybės vektoriniai failai: AI, JPG, PDF, PNG, PSD, EPS.

Greitas užsakymo atlikimas. Vos per 2 darbo dienas sukursime Jums 5 logotipų variantus.

Labai lengvas ir sklandus darbas su mūsų agentūra.

Paskubėk pasinaudoti pasiūlymu!

Iki šio pasiūlymo pabaigos liko…

„…jie sakė jog per mane ir mano verslą mano šeima dar labiau įsiskolins ir patirs bankrotą. Tyčiojosi ir bandė pažeminti bei sumenkinti mano pasitikėjimą savo jėgomis…“

Savo verslo pradžią pradėjau būdamas labai jaunas, vos 15 metų, kuomet mano tėvas paliko mane  su mama vienus. Mano tėvas buvo šeimos galva atsakingas už šeimos finansinę gerovę, tačiau jam išėjus, jis mus paliko labai didelėje finansinėje duobėje, su didžiulėmis skolomis už butą, telefono sąskaitas ir tai tik materialioji pusė, nekalbu apie išgyventas skaudžias emocijas bei liūdesį…

 

Kas tuomet įvyko? dsc_0141 

Tuo metu šie sunkumai atrodė neįveikiami, tačiau supratau vieną dalyką, jog reikia kažką daryti, nes mano mamai bus be galo sunku viską išlaikyti vienai pačiai. Būdamas vos 15 metų, paauglys – vaikas, sukūriau planą kaip mums reikia išsigelbėti iš šios finansinės nesėkmės. Buvau priverstas, norėdamas to ar ne, įžengti į suaugusiųjų pasaulį, atsisakyti tam tikros savo vaikystės dalies!

 

Koks tai buvo planas?

Tuo metu mes skendėjome skolose ir aš nusprendžiau atidaryti automobilių valymo verslą. Tačiau verslo pradžiai reikėjo įrangos, žinių bei patalpų, kur galėčiau šią paslaugą atlikti. Būnant didžiausioje mūsų šeimos finansinėje duobėje, mano mama paėmė paskolą mano verslo pradžiai, taip įsiskolindama dar ir bankui. Neturėjau jokių žinių kaip tą paslaugą atlikti, tačiau žinojau jog man reikia kažko imtis.

 

Kaip man sekėsi?

Įsivaizduokite, stoviu aš, 15 m. vaikas – paauglys ir laukiu atvykstančio savo pirmojo kliento. Atvažiavus klientui, aš jį aptarnauju, jis palieka savo automobilį valymui, o baimės manyje tiek daug jog atrodo, kad tuoj mirsiu. Automobilis buvo išvalytas vidutiniškai, antrą kartą šis klientas pas mane jau nebeapsilankė. Ką išmokau iš šios pirmosios nesekmės versle? Tai, jog reikia tobulinti atliekamos paslaugos kokybę bei įvaizdį kaip tu atrodai prieš klientą. Dvi savaites aš užsidariau savo kambaryje ir mokiausi marketingo ypatybių bei kaip atlikti kokybiškai paslaugą.

 

Ar mes su mama išlipome iš finansinės duobės?20x30-4

Šis verslas buvo pats geriausias sprendimas priimtas mano gyvenime. Mes per dvejus metus su mama išlipome iš finansinės duobės. Būdamas 15 – 18 m. paauglys per mėnesį mūsų šeimai uždirbdavau apie 2500 Lt. Baigęs mokyklą nusprendžiau tęsti mokslus Vilniuje, kuriame baigiau verslo vadybos studijas.

 

Kodėl pakeičiau verslo rinką?

Supratau jog didžiausią laimę gyvenime teikė ne pats verslas, tačiau pats jo kūrimo procesas. Kuomet mano automobilių valymo verslas įsitvirtino, jis nebeteikė man džiaugsmo ir nusprendžiau jį parduoti ir pereiti į tą rinką, kurioje galėsiu savo žiniomis padėti kitoms įmonėms augti, formuoti jas, padėti gerai ir solidžiai atrodyti.

 

Kas aš esu šiandien?

Po sunkios verslo pradžios šiandien esu verslininkas, grafinio dizaino – reklamos kūrimo studijos įmonės direktorius – vadovas. Šiai dienai galiu bendradarbiauti su tokiomis įmonėmis, kurios uždirba 3 mln., 4 mln. ar daugiau ir kas svarbiausia savo žinių pagalba susikūriau tokį verslą, kuris man teikia finansinę nepriklausomybę bei didžiulį džiaugsmą ir norą gyventi!

 

Mano tikslas, sukurti Jums tokią reklamą ar suteikti tokias grafinio dizaino paslaugas, kurios padėtų. Grafinis dizainas, reklamos kūrimas – mano aistra. Aš tuo gyvenu. 

SUŽINOJAU VISAS PASLAPTIS KAIP REIKIA SUKURTI TOKĮ LOGOTIPĄ, KURIS IŠ TIESU PAGERINTŲ ĮMONĖS ĮVAZIDĮ.

Kilau iš pačios apačios į patį viršų, visas žinias gavau bandymo būdu. Turiu virš aštuonerių metų verslo kūrimo patirties. Žinau daug būdų kaip reikia įmonei atrodyti solidžiai, kad padidintų savo pardavimus.

 

Daugelis įmonių vadovų nuvertina įmonės įvaizdžio kūrimo etapą, jiems atrodo jog užtenka turėti kokybišką prekę ar paslaugą ir to gana… Tačiau šiais aršiais konkurencingais laikais vien to neužtenka. Ar žinojote jog prekės ar paslaugos kaina vartotojui yra tik 5 vietoje, o įmonės patikimumas prieš perkant paslaugą ar prekę yra 1 vietoje? Įmonės patikimumas yra pats svarbiausias aspektas įmonės valdyme. Norint didinti pardavimus turite suprasti tai, jog kaip Jūsų verslas atrodo šiandien, tai tiesiogiai įtakoja Jūsų pardavimus bei didina pelną.
Klientas rinkdamasis paslaugas ar prekes, daugiau pinigų sumokės tai įmonei, kuri atrodys patikimesnė – solidesnė.

 

Privalote investuoti į įmonės įvaizdį, nes tik taip galėsite būti dar vienu žingsniu priekyje tarp savo konkurentų…

 

P.S. Be kokybiškos reklamos kūrimo neuždirbsite nė cento ir visi pinigai išleisti nekokybiškai reklamai bus iššvaistyti…

TAI TIK KELETAS KLIENTŲ SĖKMĖS ISTORIJŲ IŠ MŪSŲ KASDIENYBĖS

Eglė Zakaraitė, rašytoja,

Knygos autorė “Kaip tapti dama”

Dėkoju Jums, už sukurtą mano knygos “Kaip tapti dama” viršelio dizainą. Ši knyga tapo bestselleris, kiekviena skaitytoja pagiria nuostabų knygos viršelį, kurį Jūs kūrėte. Esu labai patenkinta, Jūsų komandos paslaugų kokybe. Sėkmės Jums kūryboje. Pagarbiai, rašytoja, projektų vadovė, Eglė Zakaraitė.

Andrius Pauliukevičius, rašytojas,

Europos kultūrizmo čempionas, treneris

TJDIZAINAS.LT kūrė mano asmeninį puslapį, logotipą bei visą firminį stilių, kurio pagalba reklamuoju savo – trenerio ir lektoriaus paslaugas. Ir man tereikėjo užsiminti ko noriu, o tikslius sprendimus kaip gražiai tai atrodys ir kaip paprastai veiks, sugalvojo jie patys. Ir tai yra didžiulis palengvėjimas, kad neprivalai sukti galvos apie dalykus, kurių neišmanai ir kad yra profesionalai, kurie sugalvoja ir padaro viską nuo A iki Z. Dabar jie kurs mano žmonos asmeninį puslapį, nes geriau, nei daro jie, nesu matęs.

Linas Bogušis, direktorius

UAB “Conlista”

Pasinaudojęs šios įmonės patarimais bei jų kuriamomis paslaugomis, uždirbau papildomai 50 k eu. statybos sektoriuje. Jeigu tikrai šioje įmonėje dirbs ir toliau tie patys vadovai, tai įmonė bus auganti ir klestinti bendrovė. Sąžiningumas, bei kiekvienam klientui skiriamas neapsakomai didelis dėmesys, (nesvarbu kokio tai dydžio būtų užsakymas), pavers šią bendrove tapti REKLAMOS IR DIZAINO LYDERE.

Arvydas Tamulis, direktorius

UAB “Išmanioji prekyba”

Ši įmonė yra tikra lyderė reklamos kūrimo srityje. Gavau daugiau nei buvo galima tikėtis! Buvo užsakytos prekinio ženklo kūrimo paslaugos, kurios atsipirko su kaupu! Rekomenduoju tiems kas ieško kokybės ir profesionalumo.

Mantas Paliokas, direktorius

UAB “Mapa Holding”

Rubai123.lt – Dėkoja Agnei ir Tomui, už bendradarbiavimą, įsiklausymą, patarimus ir maksimaliai įgyvendintas įdėjas. Rekomenduojame!

Arturas

Artūras Kozubovskis, direktorius

UAB “Ambervest”

Norėčiau padėkoti TJdizainui už greitą užsakymo įvykdymą bei atskiras Ačiū už visų idėjų įgyvendinimą! Viskas atsipirko dešimt kartų… Sėkmės versle!

profile (1)

Ernestas Oželis, direktorius

UAB “Inovatyvus partneris”

Jau ne kartą užsakėme tiek svetainės dizaino, tiek logotipo kūrimo paslaugas ir visada gauname tai, ko tikimės. Visada pateikiamos kelios įgyvendinimo idėjos, kurios padeda apsispręsti, o reikiamos padaryti korekcijos daromos greitai ir noriai. Džiaugiuosi, kad radome šį dizaino paslaugų partnerį!

MŪSŲ PARTNERIAI

YPATINGAS pasiūlymas visoms įmonėms, kurios nuspręs investuoti į savo prekinio ženklo – logotipo sukūrimą (arba jo atnaujinimą).

INVESTICIJA: 995€ 595€ 395€

Lieka tik 195€

Paskubėk pasinaudoti pasiūlymu!

Iki šio pasiūlymo pabaigos liko…

pasitenkinimas

Teikiame 100% pasitenkinimo ir kokybės garantiją! Garantuojame, jog mūsų sukurti darbai Jums tiks 100%.

SUSISIEKITE:

+370 629 03942

(Skambinkite darbo dienomis nuo 9 iki 20 val.)

 

 

INFO@TJDIZAINAS.LT

(Rašyti el. paštu galite visą parą)