[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#333333″ author_font_size=”16″ author_font_transform=”capitalize” author_font_align=”left” author=”Andrius Pauliukevičius – ” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”18″ quote_font_line_height=”1.5″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”100×100″ icon_image=”25960″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_css=”padding:0px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:20px;padding-right:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__disable=”true”]„Atsinaujinęs savo logotipą, sulaukiau žymiai daugiau užsakymų tiksliai žinau jog didesnį kiekį gavau dėl logotipo atnaujinimo, nes nieko apart jo nedariau tuo metu.“[/mpc_quote]

Ar žinote, kad logotipas tai labai svarbus kiekvienos įmonės atributas – atpažinime, žinomume, o tuo pačius ir pačiame versle? Jūs gausite 8-nerių metų kūrimo patirtį šioje srityje. Jūs tapsite išskirtiniai bei patikimi savo klientų akyse! Ir tai dar ne viskas!

Taip pat pasiimkite -50% nuolaidą logotipo sukūrimui ar senojo atnaujinimui bei gaukite dar +90€ papildomų paslaugų dovanų kuponą!

Tomas Jakumaitis, direktorius, Tjdizainas.lt studijos įkūrėjas.

Jau daugiau kaip aštuonerius metus dirbame su grafiniu dizainu ir reklamos kūrimu, todėl drąsiai  galime teigti jog investicijos į mūsų paslaugas atsiperka dešimteriopai ir bet kuris verslas gali profesionaliai atrodyti bei padidinti savo pardavimus… Jeigu išskirtumėme konkrečiai Jūsų verslo logotipą tai jo dizainas lygiagrečiai atspindi Jūsų patikimumą, patrauklumą klientui (supraskite mane teisingai jeigu Jūsų verslas atrodys kaip pasenęs tvartas, to pasekoje pardavimai ne taip stipriai augs, kaip galėtų augti, o gera išvaizda, klientui suteikia patikimumo, jis labiau Jumis pasitiki ir linkęs savo pinigus išleisti pas Jus), todėl siūlome savo įmonės veido sukūrimą patikėti į tai išmanančias rankas, tokias kaip mūsų! Sukursime Jums logotipą net su -50% nuolaida bei suteiksime dar papildomų paslaugų už 90€!

Gerbiamas verslininke, net jeigu ir neužsakysite pas mus logotipo sukūrimo paslaugų, Jūs mums drąsiai galite rašyti su savo rūpimais klausimais ar problemomis, padėsime ir suteiksime visą informaciją Jums nemokamai!

Būtinai peržiūrėk šį video sukūrėme specialiai tau!

5  patarimai kaip reikia nusamdyti dizainerį, logotipo sukūrimui!

arrow
[TS-VCSC-Youtube content_youtube=”https://www.youtube.com/watch?v=g1l8jkRwy-w” content_overlay_use=”true” lightbox_play=”true” content_overlay_image=”25953″ content_overlay_quality=”full” content_overlay_trigger=”hover”]
arrow-2
[mpc_button preset=”mpc_preset_22″ url=”url:%23kainos|title:Link||” font_preset=”mpc_preset_20″ font_color=”#ffffff” font_size=”16″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”PERŽIŪRĖTI LOGOTIPO SUKŪRIMO PASIŪLYMĄ” icon=”fa fa-eye” icon_color=”#ffffff” icon_size=”20″ icon_effect=”stay-left” icon_gap=”15″ background_color=”#ffb900″ border_divider=”true” border_css=”border-top:2px;border-right:2px;border-bottom:2px;border-left:2px;border-color:#ffb900;border-style:solid;border-radius:0px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:30px;padding-right:30px;padding-bottom:30px;padding-left:30px;” margin_divider=”true” margin_css=”margin-top:11px;” hover_font_color=”#ffffff” hover_background_color=”#333333″ hover_background_effect=”expand-horizontal” hover_background_offset=”0″ hover_border_css=”border-radius:0px;”]

Svarbą patvirtina moksliniai tyrimai

Dizaino įtaką iliustruoja ir moksliniai tyrimai. Pavyzdžiui, žurnale „Psychology and Marketing“ paskelbto tyrimo rezultatai parodė, kad žmonių smegenys skirtingai reaguoja į įvairius logotipus, jų dizainą. Jei jų vizualinė išvaizda patinka, tuomet smegenyse „aktyvuojamos“ sritys, susijusios su teigiamomis emocijomis. Tyrėjų teigimu, tai daro didelę įtaką vartotojų pasirinkimui, elgsenai.

Dizainas svarbus ne tik prekybos centruose parduodamoms plataus vartojimo prekėms, tačiau ir įvairių paslaugų pristatymui, įmonės patikimumo formavimui. Ne veltui šiuolaikinėse interneto svetainėse daug dėmesio skiriama išvaizdai ir turinio išdėstymui – pastebėta, kad net mygtuko spalvos ar formos pakeitimas gali turėti įtakos tam, kiek lankytojų jį paspaus (taip vadinami A/B testai rodo, kad spalvos pakeitimas gali išauginti mygtuką paspaudusių žmonių skaičių 20 proc. ir daugiau).

Logotipo sukūrimo kaina viso labo sudaro tik:

1/3 Vidutinės kokybės kopijavimo aparato kainos, kurį galite įsigyti bet kurioje el. prekių parduotuvėje.

1/4 „Galant“ daiktų laikymo spintos kainą, kurią galite rasti IKEA prekybos centre.

1/5 Vidutinės kokybės šaldytuvo kainos, kurį galite rasti prekybos centre. Ši suma lygi vos vienai šaldytuvo lentynai.

+90€ DOVANA! Kiekvienas užsisakęs logotipo sukūrimą gaus dovanų unikalaus firminio blanko bei unikalios vizitinės kortelės dizaino sukūrimą!

Kiekvienam užsisakiusiam logotipo dizaino sukūrimą padovanosime po unikalų vizitinės kortelės bei firminio blanko dizaino sukūrimą!

Kiekvienas iš šių dizainų bus unikalus. Firminio blanko dizainą galėsite naudoti visoje buhalterijoje, išrašant sąskaitas faktūras, pildant prašymus ir visus kitus dokumentus. Visi aukštos kokybės failai priklausys Jums, kurie profesionaliai bus paruošti spaudai!

Taip dar labiau pagerinsite savo įmonės įvaizdį bei atrodysite klientų akimis kur kas patikimesni!

Mes žiniasklaidoje!

Viena iš mūsų pagrindinių dizainerių Agnė Jakumaitienė pasidalijo savo ilgamete patirtimi kaip reikia tapti geru grafikos dizaineriu su 15min.lt portalu!

Straipsnyje rašoma:

“Dekite aistra savo darbui. Neįmanoma tapti geru savo srities specialistu, jeigu darbas nesukelia susidomėjimo ir pasitenkinimo. Tuomet tokiai veiklai nesinori skirti nei vienos papildomos minutės. Kas kita, kai dega akys, o galvoje nuolat gimsta naujos idėjos. „Nuo pat mažų dienų mane žavėjo vienokia arba kitokia meno šaka, – sako A.Jakumaitienė.„

Skaitykite daugiau: nuoroda į straipsnį

216 sukurtų logotipų. 8 metai patirties. Tai tik keli pelningi logotipų pavyzdžiai, kurie mūsų klientams atsipirko su kaupu.

Kas dar norite atrodyti patikimai ir uždirbti didesnį pelną?

12 galingų priedų, kurie  priklausys Jums tuoj pat kai tik užsisakysite  logotipo sukūrimo paslaugą:

100% pinigų grąžinimo garantiją vos tik jums pareikalavus!

Nenuplagijuotą logotipo dizainą, gausite tik originalų dizainą.

Tris skirtingus ir unikalius to paties logotipo variantus.

Greitą užsakymo atlikimą vos per 2 darbo dienas sukursime 3 variantus

Neribotas logotipų korekcijų kiekis. Tobulinsime tol kol tiks.

Visus prof. HQ KOKYBĖS vektorinius failus: AI, JPG, PDF, PNG, PSD, EPS.

Įsimintiną logotipo dizainą, kuris užstrigs Jūsų klientų galvose.

Išskirtinį logotipo dizainą, kuris padės išsiskirti iš konkurentų.

Padidinsite savo pelną. Realybėje pelnas padidėja iki 200%.

Logotipo vadovas, kuriame bus visa techninė informacija.

Išskirtintinį pasiūlymą kainai. Šis pasiūlymas galioja labai ribotą laiką.

Nemokamas profesionalaus dizainerio konsultacijas.

DĖMESIO! Šis pasiūlymas turi ribotą užsakymų kiekį!

Liko tik 2 užsakymai, kuriuos galime priimti!

Ar norėtum sužinoti ką apie mus kalba klientai?

Didžiausia vertybė yra tie klientai, kurie tave gerbia, pasitiki ir yra ištikimi tavo verslui. Nei vieno žmogaus nepriversi apie Jus kalbėti teigiamai ir nei vienas žmogus nerizikuos savo reputacija, jeigu tavimi netikės.

Andrius Pauliukevičius, rašytojas,

Europos kultūrizmo čempionas, treneris

TJDIZAINAS.LT kūrė mano asmeninį puslapį, logotipą bei visą firminį stilių, kurio pagalba reklamuoju savo – trenerio ir lektoriaus paslaugas. Ir man tereikėjo užsiminti ko noriu, o tikslius sprendimus kaip gražiai tai atrodys ir kaip paprastai veiks, sugalvojo jie patys. Ir tai yra didžiulis palengvėjimas, kad neprivalai sukti galvos apie dalykus, kurių neišmanai ir kad yra profesionalai, kurie sugalvoja ir padaro viską nuo A iki Z. Dabar jie kurs mano žmonos asmeninį puslapį, nes geriau, nei daro jie, nesu matęs.

Artur Swan, verslininkas, rašytojas
„Motyvuoti atletai“ bendruomenės įkūrėjas

Naujai mano įdėjai prireikė profesionalų pagalbos, po ilgų svarstymų ką geriau būtų pasirinkti šiai užduočiai atlikti pasirinkau TJdizaino studiją, kurios rezultatai mane pribloškė. Jie mano užduotį atliko labai greitai, šitokios darbų kokybės ir tokio greito darbų atlikimo aš nesitikėjau. Visi mano draugai, kolegos su kuriais kūrėme šį projektą neturėjo nei vienos pastabos ką reikėtų koreguoti. Dėkoju už malonų bendravimą bei profesionalumą. Labai Jums ačiū už video bei visus grafikos dizaino darbus. Rekomenduoju šią studiją visiems!

Linas Bogušis, direktorius
UAB “Conlista”

Pasinaudojęs šios įmonės patarimais bei jų kuriamomis paslaugomis, uždirbau papildomai 50 k eu. statybos sektoriuje. Jeigu tikrai šioje įmonėje dirbs ir toliau tie patys vadovai, tai įmonė bus auganti ir klestinti bendrovė. Sąžiningumas, bei kiekvienam klientui skiriamas neapsakomai didelis dėmesys, (nesvarbu kokio tai dydžio būtų užsakymas), pavers šią bendrove tapti REKLAMOS IR DIZAINO LYDERE.

Arba Jūs gausite profesionaliai sukurtą logotipą arba grąžinsime sumokėtus pinigus!

Iki pasiūlymo pabaigos liko:


Šias žinias gauti tam, kad galėčiau profesionaliai kurti logotipus man kainavo daugiau nei 21.596€!

Tik aš išleidau įvairiems marketingo, psichologijos, pardavimų gerinimo seminarams, knygoms bei mokymams. Tačiau, tai buvo pati geriausia investicija, kadangi vėliau tai uždirbo dešimtis tūkstančių eurų!

Galėčiau labai laisvai už šią paslaugą imti ir po 1200€… ir po 1500€ nes puikiai žinau, jog ji ši paslauga garantuotai atsipirks! Tačiau, už šią paslaugą neprašysiu nei 1200€, nei 1500€ (nors tai ir būtų verta KIEKVIENO sumokėto euro!).

INVESTICIJA NESIEKIA NĖ PUSĖS TOS SUMOS… ir yra mažesnė už 700€! Teikiame 100% pasitenkinimo ir kokybės garantiją! Garantuojame, jog mūsų sukurti darbai jums tiks 100% arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

INVESTICIJA į šią profesionalią paslaugą:

 

Sena kaina: 395.

Nauja kaina  VOS 195 €!

Sutaupote net: 200€.

Iki pasiūlymo pabaigos liko:


+370 629 03942. Biuro darbo laikas: I-V 09:00 – 19:00 val.

Info@tjdizainas.lt El. paštu galite mums rašyti visą parą.

Mūsų biuro adresas: Lietuva, Vilnius, Kalvarijų g. 125 4D

TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI Į JUOS ATSAKYSIME