GEMMA TRADING

Klientų aptarnavimas:

(Biuro darbo laikas: I – V 9-17, VI 10-14.):

+370 662 23625, Info@tjdizainas.lt

Lietuva, Vilnius, Kalvarijų g. 125 4D – 201

Klientų aptarnavimas:

(Biuro darbo laikas: I – V 9-17, VI 10-14.):

+370 662 23625, Info@tjdizainas.lt

ĮSPĖJIMAS LIKO 2 LAISVOS VIETOS LOGOTIPO SUKŪRIMUI SU 40% NUOLAIDA! Būtinai peržiūrėkite žemiau esantį video apie logotipų kūrimą! 

Šis video įrašas yra sukurtas specialiai tik Jums. Pasakysiu Jums kokių klaidų reikia nedaryti samdant logotipų dizainerį. Kaip reikia sutaupyti ir išlošti daugiau. Kaip neprisidaryti didelių tūkstantinių nuostolių.

arrow
arrow-2

▷ Šias žinias gauti tam, kad galėčiau profesionaliai kurti logotipus man kainavo daugiau nei 11.536€!

Tik aš išleidau įvairiems marketingo, psichologijos, pardavimų gerinimo seminarams, knygoms bei mokymams. Tačiau, tai buvo pati geriausia investicija, kadangi vėliau tai uždirbo dešimtis tūkstančių eurų!

Galėčiau labai laisvai už šią paslaugą imti ir po 1100€… ir po 900€ nes puikiai žinau, jog ši paslauga garantuotai atsipirks! Tačiau, už šią paslaugą neprašysiu nei 900€, nei 700€ (nors tai ir būtų verta KIEKVIENO sumokėto euro!).

INVESTICIJA NESIEKIA NĖ PUSĖS TOS SUMOS… ir yra mažesnė už 450€! Teikiame 100% pasitenkinimo ir kokybės garantiją! Garantuojame, jog mūsų sukurti darbai jums tiks 100% arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Nemokėkite daugiau! Sutaupykite -40%!

INVESTICIJA į šią profesionalią paslaugą:

 

Sena kaina: 665€.

Nauja kaina su -40% nuolaida VOS 399 €!

Sutaupote net: 266€.

▷ Paskubėkite užsakyti logotipo sukūrimą dabar pat! Visas šis pasiūlymas baigsis už:


+370 662 23625. Biuro darbo laikas: I-V 09:00 – 19:00 val.

Info@tjdizainas.lt El. paštu galite mums rašyti visą parą.

Mūsų biuro adresas: Lietuva, Vilnius, Kalvarijų g. 125 4D

TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI Į JUOS ATSAKYSIME

  ▷ Savo ilgamete patirtimi dalijamės su populiariausiais Lietuvos žiniasklaidos portalais bei Lietuvos radijo stotimis! [VZ.lt – verslo žinių naujienų portalu, 15min.lt naujienų portalas, XFM radijo stotis]

  Tomas Jakumaitis dalijasi savo darbo patirtimi su verslo žinių dienraščiu.

  Nuoroda į straipsnį: straipsnis.

  Tjdizainas.lt studijos įkūrėjas Tomas Jakumaitis dalijasi savo darbo patirtimi bei karjeros pasirinkimais radijo laidoje „Sėkmingos karjeros pasirinkimai“ – radijo stotis XFM

  Viena iš mūsų pagrindinių dizainerių Agnė Jakumaitienė pasidalijo savo ilgamete patirtimi kaip reikia tapti geru grafikos dizaineriu su 15min.lt portalu!

  “Dekite aistra savo darbui. Neįmanoma tapti geru savo srities specialistu, jeigu darbas nesukelia susidomėjimo ir pasitenkinimo. Tuomet tokiai veiklai nesinori skirti nei vienos papildomos minutės. Kas kita, kai dega akys, o galvoje nuolat gimsta naujos idėjos. „Nuo pat mažų dienų mane žavėjo vienokia arba kitokia meno šaka, – sako A.Jakumaitienė.„

  Skaitykite daugiau: nuoroda į straipsnį

  ▷ Jūs gausite visą mūsų aštuonerių metų darbo patirtį logotipų kūrimo srityje. 

  ▷ Pateikiame Jums kelis pelningus logotipų pavyzdžius, kurie mūsų klientams jau yra senai atsipirkę.

  ▷ DĖMESIO! Jums priklauso +90€ dovanų paketas!

  ▷ Kiekvienas užsisakęs logotipo sukūrimą gaus dar šias papildomas brendingo GALINGAS dovanas:

  1. Originalią bei išskirtinę, specialiai Jums nupieštą vizitinę kortelę.

  2. Profesionalų ir unikalų firminio blanko dizainą.

  3. Profesionalių vektorinių failų paruošimą spaudai.

  ▷ Šis galingas 90€ dovanų paketas Jums iš karto priklausys kai užsakysite logotipo sukūrimą! Šis dovanų paketas dar labiau pagerins Jūsų kompanijos įvaizdį!

  Kiekvienas iš šių dizainų bus unikalus ir pritaikytas prie Jūsų naujojo brendo – logotipo dizaino. Pačiame dizaine bus harmonija ir viskas derės tarpusavyje. Firminio blanko dizainą galėsite naudoti visoje buhalterijoje, išrašant sąskaitas faktūras, pildant prašymus ir visus kitus dokumentus. Visi aukštos kokybės failai priklausys Jums, kurie profesionaliai bus paruošti spaudai!

  Taip dar labiau pagerinsite savo įmonės įvaizdį bei atrodysite klientų akimis kur kas patikimesni!

  ▷ Sužinokite, ką kalba mūsų klientai, kurie jau yra išbandę šią paslaugą!

  ANDRIUS PAULIUKEVIČIUS, RAŠYTOJAS, EUROPOS KULTŪRIZMO ČEMPIONAS, TRENERIS 

  TJDIZAINAS.LT kūrė mano asmeninį puslapį, logotipą bei visą firminį stilių, kurio pagalba reklamuoju savo – trenerio ir lektoriaus paslaugas…

  ARTUR SWAN, VERSLININKAS, „MOTYVUOTI ATLETAI“ ĮKŪRĖJAS 

  Naujai mano įdėjai prireikė profesionalų pagalbos, po ilgų svarstymų ką geriau būtų pasirinkti šiai užduočiai atlikti pasirinkau TJdizaino studiją, kurios rezultatai mane pribloškė…

  ANDRIUS UŽKALNIS, RAŠYTOJAS

  Norėjau padėkoti TJdizainui už logotipo ir internetinio puslapio sukūrimą. Logotipas ir internetinis puslapis yra bet kurio verslo veidas mano verslo veidas irgi lygiai taip pat.

  LINAS BOGUŠIS, DIREKTORIUS
  UAB “CONLISTA” 

  Jeigu tikrai šioje įmonėje dirbs ir toliau tie patys vadovai, tai įmonė bus auganti ir klestinti bendrovė. Sąžiningumas, bei kiekvienam klientui skiriamas neapsakomai didelis dėmesys, pavers šią bendrove tapti REKLAMOS IR DIZAINO LYDERE.

  ▷ Ir tai dar ne viskas:

  Elona Račkutė, tinklaraštininkė 
  Catchyourlifenow.com – tinklaraščio įkūrėja.

  Labai norėčiau padėkoti visai Tj dizaino studijos komandai už nepriekaištingą darbą, įsiklausymą į mano norus, didžiulę pagalbą, kuriant mano internetinį puslapį ir logotipą.
  Šio projekto metu man buvo svarbiausia, kad būtų suprastos mano idėjos ir galiu drąsiai teigti, jos pasiteisino visapusiškai, viskas buvo sukurta, taip kaip svajojau ir dar geriau nei tikėjausi.
  Visi darbai buvo atlikti labai greitai, profesionaliai, mano visi klausimai atsakyti. Buvo labai malonu dirbti su šia komanda, laukiu nesulaukiu, kad netolimoje ateityje ir vėl galėčiau kreiptis į jus.
  Ačiū už visus patarimus, palaikymą, už visus atsakytus laiškus ir nuoširdumą, kuris vienas svarbiausių aspektų bendradarbiaujant.
  Esat didžiausi savo srities profesionalai, nuostabūs žmonės ir linkiu Jums pačios didžiausios sėkmės ir ateities darbuose, visi kas kreipsis į jus, bus maloniai nustebinti, kad jūs sugebate daryti tokius stebuklus internetinėje erdvėje.

  ERNESTAS OŽELIS, DIREKTORIUS 
  UAB “INOVATYVUS PARTNERIS”

  Jau ne kartą užsakėme tiek svetainės dizaino, tiek logotipo kūrimo paslaugas ir visada gauname tai, ko tikimės. Visada pateikiamos kelios įgyvendinimo idėjos, kurios padeda apsispręsti, o reikiamos padaryti korekcijos daromos greitai ir noriai. Džiaugiuosi, kad radome šį dizaino paslaugų partnerį!

  JURGITA BUIVYDIENĖ 

  UAB OSLO NAMAI NEKILNOJAMO TURTO PARDAVIMŲ VADOVĖ

  Įmonė “Oslo namai” vykdėme nekilnojamo turto projektą. Reaguodami į dažnai besikeičiančią situaciją tiek projekte, tiek rinkoje, prie jos derindavome ir reklamą. To pasekoje reklamą nuolat tekdavo atnaujinti. Kadangi buvome labai maži, visus darbus darėme patys. Ieškodavome idėjų – o tada tų, kas jas gali kokybiškai ir greitai įgyvendinti.
  Didžioji dalis agentūrų, deja, negalėdavo pasiūlyti greito reagavimo. Kol mūsų idėja pasiekdavo jų dizainerius, praeidavo ir savaitė. Neslėpsiu – liūdna būdavo ir gavus jų sąskaitas. Todėl pradėjome ieškoti jaunų, kūrybiškų bei azartiškų žmonių. Taip susipažinome su TJdizaino komanda. Buvome maloniai nustebinti tokio kokybiško bendravimo, kai nėra žodžių: NEPADARYSIM, NESPĖSIM ar NEGALIM.
  Mūsų bendradarbiavimas vis plėtėsi, nes supratome, kad šiai komandai galime patikėti ne tik maketavimo paslaugas, bet ir kūrybos, fotografavimo, filmavimo užduotis. Visada likdavome patenkinti ir kokybe ir bendradarbiavimu. Juk dažnas žinome situaciją, kai 10 kartą prašoma korekcija būna sutinkama priešiškai. Čia su tuo neteko susidurti, o susidirbus, koreguoti reklamų beveik ir nereikėdavo. Nėra nieko maloniau, kai ir užsakovas ir vykdytojas dirba kaip viena komanda.
  Mūsų reklama tapo kokybiškesnė, o laiku klientą pasiekianti žinutė pelnydavo savo tikslą. Mes buvome matomi, džiaugėmės klientų srautais ir augančiais pardavimais.
  TJDizaino komandą pasikvietėme ir į naujai vystomus projektus. Vertiname tokį bendradarbiavimą, padėjusį išspręsti mums greičio, kokybės ir nepagrįstai aukštų sąskaitų problemas!

  JUSTĖ ALINAUSKAITĖ 

  Labai gražūs darbai! Pas šiuos dizainerius kūrėme savo įmonės logotipą. Pateisino visus lūkesčius, atliko darbą profesionaliai. 100% rekomenduoju kitiems!

  EGLĖ ZAKARAITĖ, RAŠYTOJA, 
  KNYGOS AUTORĖ “KAIP TAPTI DAMA”

  Dėkoju Jums, už sukurtą mano knygos “Kaip tapti dama” viršelio dizainą. Ši knyga tapo bestselleris, kiekviena skaitytoja pagiria nuostabų knygos viršelį, kurį Jūs kūrėte. Esu labai patenkinta, Jūsų komandos paslaugų kokybe. Sėkmės Jums kūryboje. Pagarbiai, rašytoja, projektų vadovė, Eglė Zakaraitė.


  ARVYDAS TAMULIS, DIREKTORIUS 
  UAB “IŠMANIOJI PREKYBA”

  Ši įmonė yra tikra lyderė reklamos kūrimo srityje. Gavau daugiau nei buvo galima tikėtis! Buvo užsakytos prekinio ženklo kūrimo paslaugos, kurios atsipirko su kaupu! Rekomenduoju tiems kas ieško kokybės ir profesionalumo.

  MANTAS PALIOKAS, DIREKTORIUS 
  UAB “MAPA HOLDING”

  Rubai123.lt – Dėkoja Agnei ir Tomui, už bendradarbiavimą, įsiklausymą, patarimus ir maksimaliai įgyvendintas įdėjas. Rekomenduojame!

  ARTŪRAS KOZUBOVSKIS, DIREKTORIUS 
  UAB “AMBERVEST”

  Norėčiau padėkoti TJdizainui už greitą užsakymo įvykdymą bei atskiras Ačiū už visų idėjų įgyvendinimą! Viskas atsipirko dešimt kartų… Sėkmės versle!

  EDVARDAS POCIUS 

  Dirbau su krūva įvairių dizainerių iš versliukai.lt ir nei vienas nebuvo arti to darbo kaip, kad darbas su šiais dizaineriais. Dizaineriai yra vieni geriausių dizainerių su kuriais teko dirbti. Visi darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Visiems savo kolegoms rekomenduoju!

  DAUMANTAS KIRKUTIS 
  PROJEKTO VERSLIUKAI.LT ĮKŪRĖJAS

  Visada drąsiai rekomenduoju ir artimiesiems ir draugams. Darbus atlieka anksčiau sutarto termino – retas atvejis 🙂 Įsigilina į užduotį ir ją išpildo be pastabų!

  AISTĖ KUČINSKIENĖ 

  Rekomenduoju šiuos puikius dizainerius! Likau labai patenkinta, vizitinė atrodo subtiliai, skoningai, dailiai. Atitiko visus mano lūkesčius! Taip pat buvau nustebinta, kad darbas buvo atliktas labai greitai. Būtinai kreipsiuosi ir ateityje tik į Jus, kai tik prireiks panašių paslaugų.


  Lilija Grybaite Andersson

  Sninga Design, Švedija

  Iš žodžiais apibudinto jausmo gimė Sninga logotipas, kuris įkūnija daug daugiau, nei galima parašyti. Jis sukuria neišblėstamą įspūdi ir perteikia įmonės veiklos pobūdį. Šauniai padirbėta TJ Dizainas.

  Tačiau ne tik galutinis rezultatas yra svarbus. Malonus bendravimas, supratingumas, atsakingumas, greitumas ir originalumas – visa tai yra mano patirtis dirbant su šia įmone. Ačiū Jums ir sekmės.

  INGA DAMASAVIČIENĖ 

  AMALYA.LT KOMERCIJOS DIREKTORĖ

  Labai malonu buvo su Jumis dirbti. Kokybė, profesionalumas, malonus bendravimas, greitas darbų atlikimas – viską gavome!
  Dėl klausimų…Mūsų gyvenimas (darbinė sritis turiu galvoje :)) iki parašant Jums buvo panašus į tešlos minkymą. Minkėm minkėm… vis pritrūkdavom kazkokio ingrediento. Mums reikėjo Jūsų!! 😉 O dabar jau kepsim sausainius!:)) Rezultatas mums labai patinka!

  ▷ 20 galingų priedų, kurie  priklausys Jums tuoj pat kai tik užsisakysite  logotipo sukūrimo paslaugą:

  Gausite 100% pinigų grąžinimo garantiją! Jūs visiškai niekuo nerizikuojate! Jums užtikriname 100% saugią investiciją į šią paslaugą!

  Jūs gausite originalų niekur kitur nematytą logotipo dizainą.

  Savo pirmąjį įspūdį naujiems klientams paliksite tik teigiamą. Išsiskirdami patikima išvaizda iš savo konkurentų, pritrauksite labai daug naujų klientų. Taip dar labiau padidinsite savo kompanijos pelną!

  Savo naujajį logotipą galėsite naudoti visome reklamos priemonėse ir dar labiau pagerinsite įvaizdį savo klientų akyse.

  Būsite ramūs jog Jūsų klientai nepasirinks solidžiau už Jus atrodančią kompaniją. Išlaikysite daug lengviau esamus klientus.

  Jūs gausite net tris skirtingus ir unikalius to paties logotipo variantus. Išsirinksite patogiai ir lengvai be jokio vargo.

  Jūsų užsakymą su komanda įvykdysime per 3 darbo dienas. Viso logotipo užsakymo metu Jums priklausys visos mūsų agentūros dėmesys.

  ▷ Ir tai dar ne viskas:

  Jums suteiksime 100% logotipo dizaino pasitenkinimo garantiją. Esant poreikiui logotipo variantą NEMOKAMAI tobulinsime tol kol tiks visu 100%

  Jūs gausite visus prof. HQ KOKYBĖS vektorinius failus: AI, JPG, PDF, PNG, PSD, EPS. Atskirai šios paslaugos kaina pas mus agentūroje yra 80 €. Šią paslaugą Jūs gausite visiškai NEMOKAMAI!

  Sukursime Jums Įsimintiną logotipo dizainą, kuris užstrigs Jūsų klientų galvose. Taip dar lengviau padidinsite savo pardavimus.

  100% išskirtinio logotipo garantiją! Sukursime Jums tik išskirtinį logotipą, kuris padės išsiskirti iš konkurentų. Atrodysite saugiausias ir patikimiausias sprendimas savo klientams.

  Įmonės investavusios į savo patikimą išvaizdą iškarto padidiną savo pelną. Labai didelė tikimybė jog padidinsite savo pelną. Atrodydami geriau parduosite žymiai daugiau, o to pasekoje ir pelnas didės.

  Logotipo vadovas, kuriame bus visa techninė informacija. Jeigu logotipo vadovą užsakytumėte atskirai šios paslaugos kaina būtų 90 €. O šiame pasiūlyme logotipą vadovą gausite NEMOKAMAI!

  Tik šiame puslapyje ir šiuo metu logotipo dizaino sukūrimą galite įsigyti su 40% nuolaidą! Šis pasiūlymas turi labai ribotą laiką bei užsakymų kiekį! Jeigu Jums ši paslauga yra svarbi, rekomenduojame nedelsti ir ją užsakyti dabar pat! Praleidę šią progą kitos progos gali ir nebebūti!

  Prie Jūsų užsakymo dirbs net 2 savo srities specialistai, kurie Jūsų užsakymu rūpinsis ištisas 3 darbo dienas. Viso užsakymo metu Jūs gausite nemokamas profesionalių dizainerių konsultacijas.

  ▷Tai dar ne viskas:

  Sukursime Jums didelės vertės turintį prekinį ženklą. Daug greičiau užsitarnausite savo klientų ir konkurentų pagarbą pagarbą.

  Tai vienkartinė investicija turinti labai didžiulę grąžą Jūsų verslui, Jums tereikės tik vieną kartą investuoti o rezultatu galėsite mėgautis neribotą laiką.

  Galima teigti jeigu Jūsų verslo pardavimai didės, galime teigti jog Jūsų kompanijos ateitis yra saugi. Turėdami įmonėje didelius pardavimus, bus daug lengviau rūpintis ir auginti savo verslą.

  Užsakydami logotipo dizaino sukūrimas Jūs gausite 90€, vertės dovanas. Jums priklausys unikalus vizitinės kortelės bei firminio blanko dizainas. Dar daugiau pagerinsite savo įmonės įvaizdį.

  Jūsų logotipas bus kuriamas pagal spalvų psichologiją, kuri dar labiau skatins Jūsų klientus pasirinkti Jus, bus remiantis žymiais mokslininkais šios srities tokiais kaip: Faber Birren, June McLeod ir Angela Wright.

  ▷ Geriausią ką turime savo versle tai mūsų klientai! Nesvarbu koks yra Jūsų verslo dydis, nes mylime ir branginame kiekvieną iš Jūsų vienodai!

  ▷ Štai keletas nuostabių klientų su, kuriais mums teko kartu dirbti:

  Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto sėkmės. Darbas su šiais klientais yra skaidrus ir be galo malonus nes dirbti su protingais, išsilavinusiais bei maloniais žmonėmis visada yra be galo smagu. Ačiū, kad esate!

  UAB OSLO NAMAI metinė apyvarta yra: 20 000 000 €

  Taip, tai yra, Klaipėdos telekomunikacijų gigantė BALTICUM! Be galo esame laimingi turėdami Jus šalia ir galėdami dirbti prie visos Jūsų komunikacijos. Labai džiaugiamės jog Jūs turite savo komandoje tokius nuostabius ir malonius žmones. Ačiū rinkodaros ir marketingo specialistei Marijai!

  UAB BALTICUM TV metinė apyvarta yra: 10 000 000 €

  Iškilmingai pristatome, jog ir mūsų kompanija prisidėjo prie pirmojo Lietuviško palydovo paleidimo į kosmosą! Iš tiesu, palyginti su tuo kiek reikia pastangų įdėti kad palydovas pakiltų į kosmosą, prisidėjome labai mažai! Bet galo džiaugiamės turėdami ryšių su tokio aukšto lygio technologine įmone! Net ne abejojame jog ši kompanija aukštai kils! Ačiū Jums už nuostabų bendradarbiavimą!

  Tai didžiausia ir stipriausia akių klinika Baltijos šalyse! Tačiau jie netik puikiai atlieka savo darbą,
  bet ir yra be galo malonūs ir nuostabūs žmonės su kuriais be galo malonu dirbti! Mes esame be galo laimingi jog pasirinkote mus ir kad turime tokius nuostabius ir šaunius klientus!

  UAB LIREMA metinė apyvarta yra: 3 000 000 €

  Lambera tai mūsų šaunieji klientai, kurie prekiauja didmenine medienos prekyba po visą Europą! Kuo ši įmonė mus žavi? Tai aukštos kultūros ir pagarbos kitam žmogui puoselėtoja. Labai džiaugiamės bendru darbu su Jūsų kompanija, esame patenkinti ir visa širdimi dėkojame jog Jūs esame su mumis!

  UAB LAMBERA metinė apyvarta yra: 1 000 000 €

  Tai tik keletas mūsų klientų, kuriais mes didžiuojamės..

  Jeigu Jūs turite klausimų, parašykite ar paskambinkite žemiau šiame puslapyje pateiktais kontaktais ir mes NEMOKAMAI Jus pakonsultuosime, net jeigu ir neužsakytumėte jokių paslaugų…

  ▷ Profesionaliai sukurto logotipo svarbą patvirtina ir moksliniai tyrimai! Kiekviena kompanija, kuri siekia dar didesnio pelno privalo, turėti profesionaliai sukurtą logotipą!

  Dizaino įtaką iliustruoja ir moksliniai tyrimai. Pavyzdžiui, žurnale „Psychology and Marketing“ paskelbto tyrimo rezultatai parodė, kad žmonių smegenys skirtingai reaguoja į įvairius logotipus, jų dizainą. Jei jų vizualinė išvaizda patinka, tuomet smegenyse „aktyvuojamos“ sritys, susijusios su teigiamomis emocijomis. Tyrėjų teigimu, tai daro didelę įtaką vartotojų pasirinkimui, elgsenai.

  Ne veltui šiuolaikinėse interneto svetainėse tiek daug dėmesio skiriama išvaizdai ir turinio išdėstymui – pastebėta, kad net mygtuko spalvos ar formos pakeitimas gali turėti įtakos tam, kiek lankytojų jį paspaus (taip vadinami A/B testai rodo, kad spalvos pakeitimas gali išauginti mygtuką paspaudusių žmonių skaičių 20 proc. ir daugiau).

  Jūs esate verti pačių geriausių! Esame „Stipriausi Lietuvoje“ oficialiai sertifikuota įmonė!

  ▷ DĖMESIO! Dėl padidėjusių darbo apimčių šis pasiūlymas turi ribotą užsakymų kiekį!

  ▷ Liko tik 2 užsakymas su akcijos kaina, kurį galime priimti!

  ▷ Paskubėkite užsakyti logotipo sukūrimą dabar pat!

  Visas šis pasiūlymas baigsis už:


  ▷ Šias žinias gauti tam, kad galėčiau profesionaliai kurti logotipus man kainavo daugiau nei 11.536€!

  Tik aš išleidau įvairiems marketingo, psichologijos, pardavimų gerinimo seminarams, knygoms bei mokymams. Tačiau, tai buvo pati geriausia investicija, kadangi vėliau tai uždirbo dešimtis tūkstančių eurų!

  Galėčiau labai laisvai už šią paslaugą imti ir po 1100€… ir po 900€ nes puikiai žinau, jog ši paslauga garantuotai atsipirks! Tačiau, už šią paslaugą neprašysiu nei 900€, nei 700€ (nors tai ir būtų verta KIEKVIENO sumokėto euro!).

  INVESTICIJA NESIEKIA NĖ PUSĖS TOS SUMOS… ir yra mažesnė už 450€! Teikiame 100% pasitenkinimo ir kokybės garantiją! Garantuojame, jog mūsų sukurti darbai jums tiks 100% arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

  Nemokėkite daugiau! Sutaupykite -40%!

  INVESTICIJA į šią profesionalią paslaugą:

   

  Sena kaina: 665€.

  Nauja kaina su -40% nuolaida VOS 399 €!

  Sutaupote net: 266€.

  ▷ Paskubėkite užsakyti logotipo sukūrimą dabar pat! Visas šis pasiūlymas baigsis už:


  Logotipo sukūrimo kaina viso labo sudaro tik:

  1/3 Vidutinės kokybės kopijavimo aparato kainos, kurį galite įsigyti bet kurioje el. prekių parduotuvėje.

  1/4 „Galant“ daiktų laikymo spintos kainą, kurią galite rasti IKEA prekybos centre.

  1/5 Vidutinės kokybės šaldytuvo kainos, kurį galite rasti prekybos centre. Ši suma lygi vos vienai šaldytuvo lentynai.

  +370 662 23625. Biuro darbo laikas: I-V 09:00 – 19:00 val.

  Info@tjdizainas.lt El. paštu galite mums rašyti visą parą.

  Mūsų biuro adresas: Lietuva, Vilnius, Kalvarijų g. 125 4D

  TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI Į JUOS ATSAKYSIME