ĮSPĖJIMAS: Net negalvok samdyti logotipo dizainerio, kol neperžiūrėjai šio svarbaus video!

Šiame video bus atskleistos 5 KRITINĖS klaidos samdant logotipo dizainerį,

kurios daugumai verslininkų kainuoja tūkstančius eurų…

KELETAS MŪSŲ SUKURTŲ LOGOTIPŲ

Užsisakę logotipo dizaino sukūrimo paslaugą Jūs gausite SUPER daug vertės!

Profesionalų logotipą, kuris sustiprins jūsų įmonės įvaizdį. Daug lengviau pritrauksite naujų klientų bei daug greičiau išsiskirsite iš savo konkurentų.

Pinigų grąžinimo garantiją vos tik jums pareikalavus! Neklausime, kodėl Jūs atsisakote dirbti, tiesiog paimsime ir pervesime Jums pinigus atgal į Jūsų sąskaitą.

Visus profesionalius HQ KOKYBĖS vektorinius failus: AI, JPG, PDF, PNG, PSD, EPS. Visi failai bus paruošti tiek spaudai tiek kompiuterinei grafikai.

Jūs gausite 100% mūsų dėmesį Jūsų užsakymui. Vos per 2 darbo dienas sukursime jums 3 skirtingus logotipų variantus bei suteiksime neribotą korekcijų skaičių.

Garantuojame sklandų ir malonų bendravimą, kuris nesukels Jums jokių nepatogumų ar blogų jausmų.

Išskirtintinį pasiūlymą kainai. Šis pasiūlymas galioja labai ribotą laiką. Rekomenduojame šiuo pasiūlymu pasinaudoti kuo skubiau, kol jis dar nesibaigė.

Investicija į tavo verslą!

Iki šio pasiūlymo pabaigos liko…


TAI TIK KELETAS KLIENTŲ SĖKMĖS ISTORIJŲ IŠ MŪSŲ KASDIENYBĖS

Eglė Zakaraitė, rašytoja,

Knygos autorė “Kaip tapti dama”

Dėkoju Jums, už sukurtą mano knygos “Kaip tapti dama” viršelio dizainą bei nuostabų prekinį ženklą. Ši knyga tapo bestselleris, kiekviena skaitytoja pagiria nuostabų knygos viršelį, kurį Jūs kūrėte. Esu labai patenkinta, Jūsų komandos paslaugų kokybe. Sėkmės Jums kūryboje. Pagarbiai, rašytoja, projektų vadovė, Eglė Zakaraitė.

Andrius Pauliukevičius, rašytojas,

Europos kultūrizmo čempionas, treneris

TJDIZAINAS.LT kūrė mano asmeninį puslapį, logotipą bei visą firminį stilių, kurio pagalba reklamuoju savo – trenerio ir lektoriaus paslaugas. Ir man tereikėjo užsiminti ko noriu, o tikslius sprendimus kaip gražiai tai atrodys ir kaip paprastai veiks, sugalvojo jie patys. Ir tai yra didžiulis palengvėjimas, kad neprivalai sukti galvos apie dalykus, kurių neišmanai ir kad yra profesionalai, kurie sugalvoja ir padaro viską nuo A iki Z. Dabar jie kurs mano žmonos asmeninį puslapį, nes geriau, nei daro jie, nesu matęs.

Linas Bogušis, direktorius

UAB “Conlista”

Pasinaudojęs šios įmonės patarimais bei jų kuriamomis paslaugomis, uždirbau papildomai 50 k eu. statybos sektoriuje. Jeigu tikrai šioje įmonėje dirbs ir toliau tie patys vadovai, tai įmonė bus auganti ir klestinti bendrovė. Sąžiningumas, bei kiekvienam klientui skiriamas neapsakomai didelis dėmesys, (nesvarbu kokio tai dydžio būtų užsakymas), pavers šią bendrove tapti REKLAMOS IR DIZAINO LYDERE.

Arvydas Tamulis, direktorius

UAB “Išmanioji prekyba”

Ši įmonė yra tikra lyderė reklamos kūrimo srityje. Gavau daugiau nei buvo galima tikėtis! Buvo užsakytos prekinio ženklo kūrimo paslaugos, kurios atsipirko su kaupu! Rekomenduoju tiems kas ieško kokybės ir profesionalumo.

Mantas Paliokas, direktorius

UAB “Mapa Holding”

Rubai123.lt – Dėkoja Agnei ir Tomui, už bendradarbiavimą, įsiklausymą, patarimus ir maksimaliai įgyvendintas įdėjas. Rekomenduojame!

Arturas

Artūras Kozubovskis, direktorius

UAB “Ambervest”

Norėčiau padėkoti TJdizainui už greitą užsakymo įvykdymą bei atskiras Ačiū už visų idėjų įgyvendinimą! Viskas atsipirko dešimt kartų… Sėkmės versle!

profile (1)

Ernestas Oželis, direktorius

UAB “Inovatyvus partneris”

Jau ne kartą užsakėme tiek svetainės dizaino, tiek logotipo kūrimo paslaugas ir visada gauname tai, ko tikimės. Visada pateikiamos kelios įgyvendinimo idėjos, kurios padeda apsispręsti, o reikiamos padaryti korekcijos daromos greitai ir noriai. Džiaugiuosi, kad radome šį dizaino paslaugų partnerį!

Šias žinias gauti tam, kad galėčiau profesionaliai kurti logotipus man kainavo daugiau nei 10.000€!

 

Tik aš išleidau įvairiems marketingo, psichologijos, pardavimų gerinimo seminarams, knygoms bei mokymams.

 

Tačiau, tai buvo pati geriausia investicija, kadangi vėliau tai uždirbo dešimtis tūkstančių eurų!

 

Galėčiau labai laisvai už šią paslaugą imti ir po 700€… ir po 900€ nes puikiai žinau, jog ji ši paslauga garantuotai atsipirks!

 

Tačiau, už šią paslaugą neprašysiu nei 900€, nei 700€ (nors tai ir būtų verta KIEKVIENO sumokėto euro!).

 

INVESTICIJA NESIEKIA NĖ PUSĖS TOS SUMOS… ir yra mažesnė už 350€!

 

Teikiame 100% pasitenkinimo ir kokybės garantiją! Garantuojame, jog mūsų sukurti darbai jums tiks 100% arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

 

INVESTICIJA į šią profesionalią paslaugą VOS 195 €!

 

P.S Logotipo sukūrimo paslaugą galite užsakyti paskambinę telefonu: +370 629 03942 arba parašę el. paštu: info@tjdizainas.lt

Užsisakant logotipo sukūrimą už 195€ ir šią sumą išskaidžius vieneriems metams, Jūsų verslui tai kainuos tik 16,25 €/mėn

Tai yra tik 0,5€ investicija kasdien, už kurią galite įsigyti!

Tai tik pigaus rašiklio kaina…

Tai tik lipnių lapelių kaina…

Tai tik trintuko kaina…

pasitenkinimas

Teikiame 100% pasitenkinimo ir kokybės garantiją! Garantuojame, jog mūsų sukurti darbai jums tiks 100%.

Paskubėk pasinaudoti pasiūlymu!

Iki šio pasiūlymo pabaigos liko…


Susisiekite ir pateikite užsakymą kol laikas iki šio pasiūlymo pabaigos dar nesibaigė:

+370 629 03942

(Skambinkite darbo dienomis nuo 9 iki 20 val.)

INFO@TJDIZAINAS.LT

(Rašyti el. paštu galite visą parą)

[contact-form-7 id=”18287″ html_class=”default”]