Kaip sukurti gerą vizitinę kortelę? - Dizaino paslaugos, logotipų, banerių, vizitinių kortelių kūrimas
18111
post-template-default,single,single-post,postid-18111,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

Kaip sukurti gerą vizitinę kortelę?

Gera vizitinė kortelė turėtų suteikti bendrą vaizdą apie jūsų verslą – tai nėra lengva, turint omenyje kortelės išmatavimus: tik 5 cm.  – 9  cm.

Kaip galima perteikti žinutę tokioje mažoje erdvėje?

Negalite tikėtis, kad vizitinė kortelė papasakos visą istoriją apie jūsų įmonę. Galite tikėtis, kad pateiksite profesionalų įvaizdį, kurį prisimins žmonės.

Mūsų vizitinės kortelės spalva, žodžių pasirinkimas ir tekstūra labai susijusi su gebėjimu perteikti  įmonės įvaizdį.

Naudokite bendras sąvokas kuriant vizitinės kortelės dizainą.

Jeigu jūsų verslas – vaikų žaislai ir žaidimai, galite pabandyti naudoti ryškias, pagrindines spalvas ir žodžius, parašytus vaikiška rašysena. Kita vertus, jei teikiate finansinio konsultavimo paslaugas, tuomet norite, kad jūsų vizitinė kortelė perteiktų profesionalumą ir patikimumą, todėl taikykite tradicinę išvaizdą, pavyzdžiui: juodą, atspaustą ant pilkos, smėlio, ar baltą foną.

Žinoma, profesionalūs dizaineriai, išreikšdami savo reikalavimus verslininkams, neturėtų savintis vizitinės kortelės dizaino savo reikmėms, tačiau daugelis pinigų stokojančių įmonių savininkų neturi kito pasirinkimo.

Geriausi veiksmai: pažvelkite į visas korteles, kurias esate gavę ir sekite pavyzdžiu kortelių, kurios jums labiausiai patinka. Galite pritaikyti daugiau galimybių, jei užsiimate kūrybine veikla, tokia kaip renginių organizavimas ar mažmeninė prekyba, bet apskritai, laikykite šiuos patarimus omenyje:

 1. Naudokite savo logotipą kaip bazinį pagrindą
 2. Paverskite jį didžiausiu elementu kortelėje.
 3. Laikykitės paprastumo principo. Nesprauskite per daug informacijos ant kortelės.
 4. Įtraukite svarbiausius dalykus: savo vardą pavardę, pareigas, įmonės pavadinimą, adresą, telefono ir faksonumerius, elektroninio pašto irinterneto svetainių adresus.
 5. Įsitikinkite, kadšriftasyralengvai įskaitomas.
 6. Įveskite vieną arba dvi spalvas.

Turėdami vizitinę kortelę:

 1. Visada duokite žmonėms daugiau nei vieną kortelę (tada jie gali duoti ją kitiems).
 2. Su savimi visą laiką laikykite švarias ir tvarkingas korteles.
 3. Vizitinės kortelės neturi būti nuobodžios. Jei jūsų veikla turi kūrybinį polinkį, čia yra keletas idėjų, kurias galite išbandyti:
 4. Naudokite nuo 10 cm.  iki 18 cm. korteles, kurios lankstytųsi  (tarsi mini lankstinukai), plastikines korteles, arkortelessu nuotraukomis.
 5. Netradiciniųformų vizitinėms kortelėms teikiama vis daugiau dėmesio, nors jos ir nėra standartinės. Pavyzdžiui, pabandykite pritaikyti meškiukoformądienos priežiūrospaslaugomsargimtadieniotortą renginių organizavimui.
 6. Popieriaus tekstūra ir spalva taip pat svarbūskortelėsbruožai. Likite prie šviesesnių atspalvių, kurie palengvina skaitymą.
 7. Termografija – procesas, kuris sukuria spausdinimo iškilumą, blizgesį, prisideda prie kortelės svarbos. Reljefinis spausdinimas ir štampavimas folija yra kiti du spausdinimo procesai, kurie gali suteikti kortelei patrauklumo.

 

JEIGU DAR NETURITE SAVO VIZITINĖS KORTELĖS – NEBĖDA! MES GALIME JUMS PADĖTI IR SUKURTI JĄ! SPAUSKITE ANT ŽEMIAU ESANČIO MYGTUKO IR SUSISIEKITE SU MUMIS!

 

No Comments

Post A Comment