vsfitness reklama - Dizaino paslaugos, logotipų, banerių, vizitinių kortelių kūrimas
21364
page-template-default,page,page-id-21364,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

PIRMA ISTORIJA

Šioje istorijoje yra nematomas personažas siekiantis savo tiklo. Pagrindiniai aspektai yra perteikti tikrą sporto klubo atmosferą. Tai galima pasiekti slenkančiais erdvės ir salių vaizdų kadrais bei įtraukiančiu garso takeliu.

Šiame video nebus jokios komercijos, kuri skatintų pirkti ar lankytis klube. Taip nebus vartotojui reklamos atmetimo, bus aiški žinutė jog yra verta sportuoti šiame klube.

Vienintelė komercijos vieta pasirodanti video pabaigoje tai sporto klubo logotipas su disponavimu.

Šiai istorijai tiks bet kuris sporto klubo treneris, arba lankytojas, nes tiesiogiai jo veidas nebus filmuojamas.

ANTRA ISTORIJA

Tai kameros skriejimas pro pagrindines sporto klubo sales. Skriejant pro tam tikrą vietą yra pristabdomas vaizdas su iššokstančiu užrašu apie šį sporto klubą. Užrašus reiktų išsirinkti iš SSGG analizės ar iš kitos rinkos tyrimo, kodėl būtent klientai renkasi jūsų sporto klubą. Taip tiksliai pateiksime žinutę vartotojui dėl ko klientas turi rinktis būtent jus.

Šiame video bus profesionalus įgarsinimas ties iššokstančiais sporto klubo privalumais.

Video pabaigoje tai sporto klubo logotipas su disponavimu.

TREČIA ISTORIJA

Sex marketingo rūšis. Istorijoje dalyvauja dvi moterys, kurios atlieka tradicinius pratimus sporto klube. Šie pratimai niekuom neišsiskiria, juos atlieka šimtai žmonių sporto klubuose kiekvieną dieną, tačiau šiai istorijai filmuojant tam tikru kampu susidaro įspūdis jog šios moterys sportuodamos simpatizuoja viena kitai. Taip pat siųstame pavyzdyje nėra aplinkos kadrų, tačiau juos visada galima nufilmuoti ir įterpti.

Geriausia būtų jog šioje istorijoje filmuotųsi dvi moterys, o ne vyras su moterimi. Tam kad išvengtumėme vyriškos konkurencijos ir atmetimo galimybės jog treneris priekabiauja prie savo klientės.